אשתי נערת ליווי לשעבר

יש כאלה שחושבים שאין אישה יותר טובה מנערת ליווי, אבל כמובן לכל דעה יש שני צדדים.

1) כאשר בוחרים אשה עתידית גברים מחפשים: יופי, חוכמה, ידע לנהל שיחה קלה ומעניינת. כמובן שגם היכולות לענג את הגבר במיטה חשובים מאוד. לא יאומן, אבל נערת ליווי ממוצעת מתאימה מצוין לדרישות האלו. הן יפות, יודעות לנהל שיחה, מאוד חברותיות וכמובן יודעות לענג את הגבר במיטה.

כמובן שהרבה אנשים ישר יחשבו מה עם כל הגברים שהיו איתה לפני? כיום גם נשים וגם גברים מתנהגים הרבה יותר פתוח ולקראת החתונה לכל אחד יש רשימה ארוכה מאוד של בני זוג למיטה. לכן עם כל היתרונות האחרות של נערות ליווי הן מועמדות טובות לאשה. ולגבי הנאמנות, בחורות כאלה כבר התעייפו מכל התחלופה של בגברים בחייהן, הן רוצות למצוא מישהו קבועה ולתת לו את כל החום ואהבה, לכן הסיכוי שבחורה כזאת תמצה לעצמה מאהב מהצד היא מאוד קטנה.

2) הדעה השניה היא שלישית. הרבה חושבים שנערת ליווי כאישה זה יותר חיסרון מאשר יתרון.

נערת ליווי זה לא מקצוע – זה סוג של אופי. כל הבנות רוצות לא לעשות כלום ולקבל על זה כסף טוב, אבל לא כולם בוחרים לעצמן את העבודה הזאת. לכן הסיכוי שהבחורה תשנה את התחביבים שלה הוא קטן ביותר.

ידע לענג גברים במיטה זה גם משהו שתוכלו לקבל גם בחורה רגילה. אם אתם אוהבים אחד את שני ויש לכם רצון לנסות דברים חדשים ולהגשים פנטזיות שלכם הסקס שלכם יהיה הרבה יותר טוב מכל המקצועיות של נערת ליווי.

בכל בקרה היום זה ניראה שכמות הזוגות כלאה רק גודל. האנשים הפכו להיות הרבה יותר פתוחים ובאירופה היום כבר קיימים אתרי היכרויות במיוחד לבחורות כאלה ולגברים שרצים להכיר אותן.