חתולת מין פראית

אני עוסק באופנה כיצרן אופנה אני פוגש הרבה נשים, כל הגילים, כל הצבעים, כל הסגנונות.אני נשוי זה עשרים וחמש שנה, אך זה לא מונע ממני לנהל פרשיות אהבים עם נשים שונות, כבודה של אשתי במקומו מונח, היא בבית, עקרת בית גידלה את הילדים אני בחוץ וחי את חיי, יש לי חיים בחוץ וגם בבית, שתי מערכות נפרדות, שתיהן טובות עם שתיהן אני מסתדר.
עם חלק מהנשים הקשורות עמי בקשרי עבודה, כבר היה לי רומן, עם חלק עוד לא אני לא ממהר , יבוא-יבוא לא יבוא -לא יבוא, אני לא לוחץ, למעט מקרה אחד שבו לא עמדתי בפיתוי.מאז שהכרתי את מימי חשקתי בה, ממוצעת קומה דקת גיזרה, בלונדינית , וחדת לשון. נכון היא כבר בת שלושים ותשע גרושה ואם לבת תלמידת תיכון, לא פרגייה. לא מהצעירות המחפשות מבוגרים, במשך שלוש שנים נהגתי לבחון את הילוכה המיוחד, המהיר, את רגליה הנאות המפזזות בהילוכה כמו בריקוד והיא השובבה יודעת להבליט את החלק היפה שלה, הרגליים תמיד נראות לעין, לעיתים קרובות מאוד נהגה ללבוש מיני קצרצר, גם כשלא היה באופנה משתדלת לחרמן את הגברים ברגליה היפות.

במשך שלוש שנים חיזרתי אחריה אך לשווא, תמיד צחקה לעומתי לעגה לי השיבה את הצעותיי בדחייה חמקה מחיזוריי. שמעתי שהיא מצליחה מאוד עם גברים שיש לה הרבה מחזרים, שהיא מבוקשת, למימי יש חברה טובה, ציפי, אשת סוד עמה היא הולכת לכל מקום , תפסתי קשרים עם ציפי, הייתי נחמד אליה הוצאתי ממנה מידע הבנתי מציפי שהן מבקרות בהרבה מסיבות של החברה הגבוהה של הנוצצים, המפורסמים, מציפי שמעתי דברים מעניינים,למדתי לדעת שמימי מבוקשת מאוד, משגעת את כל המפורסמים.
במהלך החצי שנה האחרונה חשבתי ללא הרף על מימי, עשיתי סרטים בראש, סרטים כחולים, מימי עושה לי טוב משגעת אותי בסקס מטורף ודיסקרטי, אך ככל שחיזרתי אחריה כך דחתה אותי, ככל שדחתה אותי כך נעשיתי יותר להוט אחריה, את הדלק לבערה סיפקה לי ציפי, סיפרה לי בסוד כמובן כמה סקסית מימי איך היא במיטה ממש חתולת מין פראית. לבסוף יצאתי מגדרי, שלא כמנהגי, החלטתי ליזום משהו גדול,הזמנתי את מימי לשיחה בארבע עיניים הצעתי לה הצעה ישירה, הצעה שאי אפשר לסרב לה, הצעתי לה "מתנה" של אלף דולר! מימי הסכימה , באותו יום אספתי אותה בשעות אחר הצהריים, מדירתה ונסענו לבית-מלון מפואר, שעתיים קודם לכן טלפנתי והזמנתי את החדר ביקשתי להכין בקבוק שמפניה בקבוק ויסקי ,גבינות ועוגת גורמה.
ישבתי עם מימי בחדר הנאה והממוזג שמענו מוזיקה, היא שתתה שמפניה ואני שתיתי ויסקי, אכלנו, שוחחנו, יפה, תמירה,דקיקה, חדת לשון, מענה מהיר, תוך כדי זה שאני עושה סרטים כחולים בראש , חיית מין במיטה,חתולה, פנתרה,נמרה!