ליווי במרכז תל אביב – שירותי ליווי ברמה גבוהה

ליווי ברמה גבוהה שונה בתכליתו מליווי נחות, ואת זה ניתן להרגיש החל מהפעם הראשונה

אם אתם אנשים שמחבבים שירותי ליווי למיניהם, כנראה שאתם אנשים שמוכנים לשלם קצת יותר ולקבל ליווי ברמה גבוהה באמת. אם התחלתם בשירותי ליווי נחותים, כנראה שלא נשארתם כדי להכיר גם את הצד הטוב של עולם שירותי הליווי, וההפסד הוא שלכם, שלנו, ושל המדינה. בכל מדינה מתוקנת בה החליטו ששירותי ליווי (וזנות, על הדרך) הם חוקיים, המדינה החלה להרוויח כספים גדולים מאוד ממיסוי וביטוחים, ועל הדרך תנאי ההעסקה של הנשים (והגברים) שעובדות במקצוע השתפרו פלאים. שירותי ליווי וי איי פי אמנם עולים יותר לעיתים, אבל המשכורת גבוהה יותר, מקבלים תנאים סוציאליים מלאים, ביטוחי בריאות ושעות עבודה נוחות. נערות ליווי יוקרתיות מרוויחות כסף טוב יותר מכל אישה אחרת כמעט, בשעות נוחות יותר, ועל הדרך יכולה לעבוד על השכלה גבוהה, על חסכון כספי בשביל לפתוח את עסק חלומותיה, על התחביבים שלה, או על גידול ראוי של ילדיה, וכן הלאה. נערת ליווי ברמה גבוהה תהיה גם טובה יותר בעבודתה, תדע לעבוד בחוכמה, לנהל שיחות איכותיות ומלאות עם הלקוח או בסיטואציה אליה הם הגיעו (אירועי עסקי, שמחה משפחתית, סתם בבית שלו, וכדומה), ובכלל תהווה בת זוג טובה פי כמה לכל סוג של בילוי (כולל הבילויים שלא מדברים עליהם). נערות ליווי אקסקלוסיביות מטפחות את עצמן, מתלבשות כראוי, מגיעות כל פעם עם תסרוקת חדשה ואיפור תואם – בקיצור, שיא היופי ושיא האופנה.

נערות ליווי אקסקלוסיביות הן לא נערות הליווי הרגילות שאתם רואים על לוחות המודעות, באתרי האינטרנט הפשוטים או בפרסומים כאלה ואחרים. מדוע זה המצב? מכיוון שאת אותן נערות ליווי אקסקלוסיביות, אין צורך לפרסם. מספיק שאדם אחד בילה שעה אחת עם נערת ליווי שכזו, והוא כבר יפיץ את הבשורה לכל מי שצריך לדעת. מדובר בחוויה מרגשת ומענגת במיוחד, אשר כל אחד ירצה לחלוק ולשתף. התפוצה בחוגים האקסקלוסיביים היא נרחבת ומהירה ולכן שירותי הליווי האקסקלוסיבי תופסים תאוצה רבה בקרב אנשי עסקים או אנשים בעלי חשיבות גבוהה בתעשיות שונות.

ההבדל הדק בין נערות ליווי לבין זונות ונשים שעושות סקס בשביל כסף

קודם כל ראוי שנבין את התשובה לשאלה הזו. נערת ליווי היא לא זונה. היא לא מחכה בבית בושת או ב"מכון ליווי" או "דירה דיסקרטית", ועוברת על 30 גברים ביום בשיטת כמה שגומרים מהר יותר ככה היא מהר יותר מגיעה ללקוח הבאה ומרוויחה עוד כסף. נערות ליווי אקסקלוסיביות הן מעין פרילנסריות, אשר מזמינים לרוב מראש, והיא מגיעה לזמן קבוע מראש – אם מדובר על אירוע חברה או אירוע משפחתי לרוב סוגרים את הגעתה לערב שלם, והיא עובדת עם לא יותר מגבר אחד או שניים ביום. אצל חברות שירותי ליווי אקסקלוסיביות נערות ליווי גם לא עובדות יום יום, אלא יותר לכיוון יום כן יום לא, מכיוון שידוע שזו עבודה שוחקת ומתישה. נערות ליווי פרטיות עובדות קשה, אך מרוויחות שכר הולם וכך יכולות לשמור על איכות עבודה גבוהה ואיכותית, ולאו דווקא כמותית.