מסיבה

יצא שיום הולדת של אחד החברים שלי נפל על יום שישי, לכן חגגנו כמו משוגעים בלי להסתכל על השעון. רוב החברים היו מהלימודים, היכרתי את כולם, חוץ משתי בנות שלא ראיתי בחיים. שתיהן היו ברונטיות, עם גוף רזה וסקס. איך שגיליתי הן מהשנה הראשונה וידידות של החתן יום הולדת. קיצור החגיגה נמשכה עד השעות הממש מאוחרות ואחרי כל האלכוהול לא יכולנו יותר מידי לזוז. בעל הבית החליט להשאיר חלק גדול מאיתנו אצלו, אני קיבלתי חדר שינה עם ספה נפתחת גדולה.

"ניראה את מי עוד נשים אצלך" – אמר החבר שלי ועזב להמשיך את המסיבה.

נפלתי עליו וישר נרדמתי. התעוררתי מהרגשה שמישהו זוחל על גופי. כמה רגעים אחרי זה הבנתי שזה שפתיים של מישהו שהיו יורדים למטה. פתחתי את העיניים וראיתי שזה אחד הבנות החדשות. היא הייתה ערומה לגמרי וכמו שהבנתי היא מאוד רצתה לשחק עם הזין שלי. חברה שלה ישנה ליד וגם היא הייתה ערומה. החלטתי לעשות את עצמי ישן בינתיים ולראות לאן זה ילך. היא כבר הגיע אל הזין שלי והתחילה ללקק אותו. אז היא התחילה למצוץ אותו ולעזור לעצמה עם היד. כמובן שהזין שלי התחיל להתעורר ואחרי דקה כבר עמד. זה היה הרגע שברחה לי גניחה, ככה היא הבינה שאני לא ישן:

-"נהנה?" – היא שאלה אותי
-"תמשיכי" – דחפתי את הראש שלה אל הזין

היא ליקקה ומצצה אותו עוד מספר דקות ואז היא התיישבה עלי והכניסה את הזין לתוך הכוס. היא הייתה כל כך רטובה ושהוא נכנס בקלות. היא התחילה לרכב על הזין ולפי הגניחות שלה הבנתי שהיא ממש נהנית. התחלתי לשחק עם דגדגן שלה מה שה גרם לה לגנוח עוד יותר חזק. אז היא ירדה מהזין וביקשה לזיין אותה מאחורה. שמתי אות על ארבע והתחלתי לזיין את התחת שלה. זה גרם לה לאבד את הרעש לגמרי, היא עשתה תנועות משלימות לשלי בקצב כל כך מדהים שהבנתי שאני הולך לגמור. הוצתי את הזין לשניה וביקשתי ממנה להוריד את קצב. זיינתי אותה עוד מספר דקות ואז היא שוב פעם לקחה אותו לתוך הפה.

"תזין את אנה בזמן שהיא ישנה" – היא הציעה לי.

אני שכחתי מהחברה שלה לגמרי, הסתכלתי עליה ושמתי לב שהיא הרבה יותר יפה מזאתי שאני מזיין עכשיו. כמובן שלא יכולתי לא לנצל הזדמנות כזאת ולסרב להצעה שלה. פתחתי את הרגליים שלה והכנסתי את הזין לחור שלה. היא הייתה יבשה מאוד, אבל הזין שלי היה רטוב מרוק של החברה שלי. אחרי כמה תנועות שלי היא התעוררה והתחילה לגנות. אז התחלתי לשמוע את המילים שלה:"כן,כן, עוד, יותר חזק".

הרמתי את רגליים שלה על הכתפיים והגברתי את הקצב שלי. כל מה שנשאר לה זה רק לצרוח, חברה שלה בזמן הזה שיחקה עם כוס שלה והסתכלה עלינו. הורדתי את הקצב, הוצאתי את הזין ונתתי לבנות. הן התחילו למצוץ אותו ביחד, זה היה מראה מדהים שגרם לי לגמור על הפנים שלהם.

עשינו עשר דקות הפסקה והתחלנו שוב פעם. זה היה לילה ארוך ומעייף. מעייף כל כך שבסופו של דבר נפלנו ונרדמנו. כאשר התעוררתי הבנות כבר לא היו שם, אבל ביקשתי את המספר שלהן מהחבר. היה לנו עוד מספר מפגשים אינטימיים איתן.