סקס ליד הנחל

לילה, אני נוהג ברחובות של העיר, הגשם לא מפסיק כבר שבועיים, המצב רוח מאוד דומה למזג האוויר בחוץ. מוזיקה של סקורפיונס זורמת מהרמקולים של אוטו. צלצול של הטלפון הוציא אותי מהמחשבות השחורות שלי. הקול המתוק של נטלי דרש ממני מפגש אינטימי, היא הייתה מפתה אותי בסיפורים על איך היא לבושה ואיך היא רוצה לקחת את הזין שלי לתוך הפה ולמצוץ כמו בפעם אחרונה. עניתי שאני בדרך ושתתלבש, עשיתי פרסה ונסעתי לכיוון הבית שלה.

לא נאלצתי לחכות לה הרבה זמן, היא כרגיל ישר התיישבה על הכיסא הקדמי. ניהלנו שיחות על כלום, בית, עבודה, מזג אוויר, איך היא התגעגע לזין שלי. נסעתי לכיוון הנחל ליד הבית שלי, זה מקום מאוד מבודד ואפשר להשתחרר שם בלי לדאוג שמישהו עוקב אחריכם. ברגע שהגענו למקום יש עברנו לכיסה האחורי, התחלנו עם הנשיקות. די מהר עברתי לנשק את הצוואר שלה, במקביל הידיים שלי כבר היו על השדיים הרגישים שלה, עם פטמות גדולות ומחרמנות. היא כבר הוציאה קולות של הנאה כאשר התחלתי להוריד ממנה את הג'ינס ביחד עם התחתונים בוורודים שלה. השכבתי אותה על הגב ופרשתי את הרגליים שלה. הכוס הוורוד שלה כרגיל היה מגולח, בלי שערה אחד. הדגדגן שלה כבר היה קשה, היא הייתה רטובה. הכנסתי את הלשון שלי עמוק בתוכה, כל פעם שהייתי מעביר עם הלשון שלי על הדגדגן שלה הגוף שלה היה מתחיל לרעוד. היא גמרה די מהר ובאותה המהירות היא התחילה לספר עד כמה טוב לה.

לזין שלי כבר היה ממש חסר מקום בתוך המכנסיים והראש כבר היה חצי בחוץ. היא ירדה למטה והורידה את המכנס שלי שהפריע לה להגיע למה שהיא רצתה. הזין שלי קפץ והיא תפסה אותו עם הפה, היא העבירה עם הלשון לכל האורך שלו ואז בלעה אותו לגמרי. תמיד אהבתי איך היא מוצצת. מקצוענית אמיתית. העמדתי אותה על ארבעה והכנסתי אצבעות לתוך הכוס שלה והתחלתי לזיין אותה בכל הכוח, כל מה שהיא הייתה מסוגלת לעשות לצרוח "עוד, עוד, יותר חזק" ואז היא גמרה בפעם השניה. המיצים שלה נזלו על הכיסא האחורי בכמויות מטורפות.

הפכתי אותה שוב פעם על הגב והחלפתי את האצבעות בזין, הגיעה זמן גם לי להשתחרר. זיינתי אותה כמו בפעם האחרונה, הרגליים שלה היו על הכתפיים שלי והידיים תפסו בכוח את הידית של הדלת. היא ניסתה לזוז לכיווני כדי שהזין שלי יחדור כמה שיותר עמוק לתוכה. לא עבר יותר מידי זמן עד שהתחלתי למלות אתה עם הזרע החם שלי. היא הספה אותה עם האצבעות והכניסה לתוך הפה שלה.

אחרי מנוחה קצרה לקחתי אותה הביתה, אחרי זה חזרנו למקום הזה עוד מספר פעמים ביחסים הקצרים שלנו.