פעם אחד בברצלונה

נכנסתי לחנות הלבשה תחתונה כדי לבחור משהו יפה לחברה שלה. הסתובבתי כדי למצוא משהו כאשר התקרבה אלי המוכרת. היא הייתה חמודה, בת 25 בערך, עם גוף מאוד יפה ורגליים ישירות. פנים די יפות ואש בעיניים.

"אני יכולה לעזור לך?"

"כן, אני בוחר הלבשה תחתונה לחברה שלי, אבל אני לא בטוח שאני יודע את המידות שלה. את יודעת יש לך גוף מאוד דומה לשלה" – אמרתי לה כאשר אני בטוח שהיא שומעת את זה מספר פעמים ביום.

"אז אני יכולה להמליץ לך על התחתונים ועל מחוך האלה" – היא הראה לי סט לבן סקסי

"אני לא בטוח שהוא מתאים"

"זה בדיוק המידה שלי,מדיום"

"אני לא בטוח שיש לה מדיום, או אולי לא" – עניתי לה בזמן שהמבט שלי מטייל על הגוף שלה -"אולי תוכלי למדוד אותם?"

העיניים של נפתחו, השפתיים נפתחו ואז ראיתי שהיא מלקקת אותם.

"בסדר" – היא ענתה להפתעתי – "אולי אתה רוצה גם גרביונים?"

"כן" – עניתי לה -"אלה יתאימו" – אמרתי לה ונתתי לה קופסה עם גרביונים לבנים.

היא לקחה הכל ועזבה לחדר הלבשה. הסתובבתי עוד קצת בחנות לקחתי סרט לצוואר ואז שמעתי אותה.

"אני מוכנה"

התקרבתי לתא הלבשה וכמעט השתגעתי מהמראה. כל מה שהיא בחרה היה נראה עליה מדהים.

"את נראית סקסית בטירוף" – אמרתי לה, וזה גרם לה להסמיק – "את אולי יכולה ללבוש גם את זה" – ונתתי לה את הסרט

היא הסתובבה עם הפנים למראה ועם הגב אלי, זה היה הרגע שהרגשתי שהזין שלי מתחיל לעמוד. התקרבתי אליה מאחורה, מאוד מקרוב, הסתכלתי עליה דרך המראה ואמרתי

"אני זוכר טוב מאוד את הגודל של השדיים של חברה שלי לפי מגע, אפשר" – הרמתי את הידיים שלי והכנסתי אותם מתחת למחוך ומחצתי בעדינות את השדיים שלה -"כאן…הם בדיוק כמו שלה, עדינות ורכות" – לחשתי באוזן שלה.

היא סגרה את העיניים ונצמדה עם הטוסיק אלי. המשכתי ללטף את השדיים שלה, סובבתי עם האצבעות את הפטמות שלה. התכופפתי אליה ונשכתי את האוזן שלה בעדינות. היא סובבה את הראש אלי ואני נישקתי אותה. בזמן הנשיקה היא הסתובבה לגמרי וחיבקה את הצוואר שלי. אני שמתי את היד על הטוסיק שלה.

מספר רגעים אחרי זה היא כבר פתחה את המכנסיים שלי ושיחקה עם הזין שלי. אז היא ירדה למטה ולקחה אותו לתוך הפה. שמתי את היד על הראש שלה והתחלתי לכוון את הקצב שלה. אני אוהב מציצה עם גרון עמוק, לכן התחלתי לזיין אותה חזק. זה היה כל כך לראת את זה במראה. בחורה חמה בהלבשה תחתונה סקסים עומדת על הברכיים והזין שלי נכנס עמוק לתוך הגרון שלה. כאשר הוצאתי את הזין כדי לתת לה לנשום קצת שמעתי ממנה "תגמור לתוך הפה שלי". טוב, לא יכולתי לסרב לבקשה הזאת ואחרי כמה תנועות חזקות התחלתי להשפריץ את הזרע לתוך הגרון שלה. היא בלע הכל וליקקה את ראש.

"הגיעה הזמן לבדוק מה יש לך בתחתונים" – אמרתי לה, אז השבתי אותה על הכיסא ירדתי למטה והזזתי את התחתונים שלה לצד.

"לא, עדיף להוריד אותם לגמרי, הם גם ככה רטובים וחברה שלך עוד צריכה ללבוש אותם"

"אל תדאגי, סקסית, אני יקנה לך אותם" – אמרתי לה ומצאתי עם הלשון את הדגדגן שלה. היא התחילה לגנוח. ליקקתי את האצבעות שלי והכנסתי אותם לתוך הכוס. התחלתי לזיין אותה והמשכתי ללקק את הדגדגן שלה. ברגע שהגברתי את הקצב היא חסמה את הפה עם היד, צרחה, רעדה ואז השתחררה על הכיסא.

"הגיעה הזמן לסקס אמיתי, תעשי אותו קשה" – אמרתי לה, קמתי ונתתי לה כמה מכות עם הזין על הפנים. היא חייכה, ליקקה אותו ולקחה אותו לפה. זיינתי אותה קצת בתוך הפה, עד שהזין שלי התחיל לעמוד כמו שצריך. אז סובבתי אותה, העמדתי עם הברכיים על הכיסא והכנסתי לה מאחורה. תפסתי את הירכיים שלה והתחלתי לזיין אותה. עם הזמן העלתי את הקצב שלי וכאשר הגעתי לשיא המהירות תפסתי את השיער שלה עם יד אחד ועם יד שניה התחלתי לתת לה סטירות על התחת. היא גנחה ועשתה תנועות חוזרות בקצב שלי. כמה דקות אחרי זה הוצאתי את הזין וגמרתי לה על התחת.

יותר מאוחר, כאשר שילמתי על הלבשה תחתונה שמעתי ממנה

"מה אתה עושה היום בערב? יש לי חברה שתשמח להצטרף למפגש אינטימי שלנו"